محل تبلیغات شما

حوزه: اخبار برگزیده, تک خبر ویژه ۳ شهریور, ۱۳۹۸ :: ۱۹:۲۱کد خبر : 89389

علیرغم انکار مسئولین، ظاهرا طرح بسندگی فارسی وارد فاز اجرایی شده است؛

از کودک من تست بسندگی فارسی» گرفتند

از کودک من تست بسندگی فارسی» گرفتند کودک را دور از من به یک اتاق دیگر برده و از وی اسامی فارسی بعضی حیوانات را پرسیده بودند و چون کودک من نام ترکی آنان را گفته بود، ما را طی نامه‌ای به یک مرکز سنجش معرفی کردند.

تبریزمن – محمد مجنونی: با وجود مخالفت مردم و یون، مستندات منتشر شده در فضای مجازی، نشان از تداوم تست بسندگی فارسی در مناطق مختلف آذربایجان دارد.
داستان بسندگی فارسی همچنان ادامه دارد، رخدادی که از همان لحظه اعلام از سوی معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با شدیدترین مخالفت‌ها همراه شد، طرحی که آنقدر غیرمنطقی و مخالف حقوق طبیعی انسان است که ارکان مربوطه دولت نیز با وجود مستندات و مشاهدات، منکر آن هستند، حال با انتشار مستنداتی از اجرای این طرح در گوشه گوشه آذربایجان، از جمله شوط، مشگین‌شهر و …، گرچه آموزش و پرورش هنوز از انکار دست برنمی‌دارد اما حقیقت اجرای آن طرح برای کسی پوشیده نیست.
آخرین ویدئوی منتشر شده در این خصوص مربوط به شهر تبریز است، ویدئویی که در آن یک مادر مدعی است برای ثبت‌نام کودکش در یکی از مهد کودک‌های شهر تبریز، از کودک ۵ ساله تست بسندگی فارسی گرفته شده است و چون کودک وی آشنایی کافی با زبان فارسی نداشت، کودکش را به یکی از مراکز سنجش هوش معرفی کرده‌اند، یعنی کودکی که به دلیل ست در شهری غیرفارس و داشتن زبان مادری غیرفارسی، به عنوان کودکی احتمالا با ضریب هوشی پایین شناخته شده است.
این مادر در خصوص جزئیات این اتفاق در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: بنده کودک خود را برای ثبت نام در مقطع پیش‌دبستانی به مدرسه شهید همت زعفرانیه برده بودم که کودک را دور از من به یک اتاق دیگر برده و از وی اسامی فارسی بعضی حیوانات را پرسیده بودند و چون کودک من نام ترکی آنان را گفته بود، ما را طی نامه‌ای به یک مرکز سنجش معرفی کردند.
وی در خصوص تست بسندگی فارسی گفت: در مدرسه مذکور از دیگر کودکان نیز تست گرفته می‌شد ولی چون کودک من با زبان فارسی آشنایی نداشت، ما را به یکی ازمراکز سنجش استان معرفی کردند.
این مادر ادامه داد: چون من در اینستاگرام با مسئله تست بسندگی فارسی آشنا شده بودم، متوجه شدم که از کودک من تست مذکور گرفته شد.

---نظر بایراق   -خداوند در قرآن می فرماید مردمان را  در رنگها وزبانهای و.مختلف آفریده ام و در این کار حکمتی هست---خدایا ما می دانیم  دست قدرتمند تو  با کسانی که  فرمایشات تورا به سخره می گیرند و پاکسازی  زبانی را که یکی از بدترین پاکسازی  های قومی و نژ ادیست  سرلوحه تهای خود در اقلیم مظلوم آذربایجان قرار داده اند  کنار خواهد زد   انشا الله بورولور سئل تک انقلابیمیز دورولماقدادیر منجیلابیمیز

شهیدی که تروریستهای کومله گوشت بدنش را خوردند

دریادگار امام تبریز(قورد دره سی کهن شهر آذربایجان مظلوم) دربازی ایستقلال و تراکتورچه گذشت؟

جشنواره زعفران مرندو ماجرای ممانعت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی از کاشت پسته در آذربایجان

فارسی ,کودک ,تست ,بسندگی ,یک ,چون ,بسندگی فارسی ,کودک من ,به یک ,چون کودک ,تست بسندگی ,سنجش معرفی کردند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باز هم برای تو